Oživme mŕtve!

Ahojte 🙂 Iste neuniklo vašej pozornosti, že za posledné roky nám klesla úroveň divadla a samozrejme klesol taktiež počet zúčastnených. Je to smutné no bohužiaľ pravdivé…Táto krásna disciplína ktorá sa kedysi vyskytovala i na galáčoch a pestrila ich špecifickým spôsobom je rok za rokom opustenejšia. Keďže sme presvedčení, že na našej škole sa nachádzajú talentované herečky a šarmantní herci, tak by sme chceli priniesť túto disciplínu opäť k životu.

V našom kalendári divadelnú improvizáciu nenájdete. Spojili sme ju totiž do jednej disciplíny s divadlom. Týmto vám chceme uľahčiť vymýšlanie pointy keďže témy budete mať už zadané. Táto nová disciplína sa bude odohrávať vo veľkej telocvični z dôvodu zväčšenia kapacity divákov a vášho priestoru na výstupy. Taktiež budete mať možnosť pustenia podmazu, ktorý nám donesiete na USB kľúči. Počet hercov je neobmedzený a dĺžka vašich výstupov je maximálne 10 minút. Divadlo bude hodnotené ako prvá veľká umelecká disciplína, čo znamená, že bude bodovo na úrovni tanca a playbacku.

Dúfame, že týmito inováciami sa nám naozaj podarí vniesť život do tohto fascinujúceho druhu umenia a hlavne predovšetkým dúfame, že si to všetci užijete a budete odchádzať s dobrým pocitom a náladou 🙂

Témy:

Vašej veličenstvo, je koniec!

Asociálne siete

Prokrastinácia

Nesmej sa

Bol raz jeden škandál

Nemám slov

Author:

2 thoughts on “Oživme mŕtve!”

Pridaj komentár