Novinky tohtoročnej olympiády

Ahojte,

Po skúsenostiach z minulých ročníkov olympiád sme sa rozhodli niektoré disciplíny poupraviť a teda vám prinášame niekoľko zmien a noviniek. Veríme, že sa vám upravené disciplíny budú páčiť rovnako, ak nie viac, ako tie pôvodné 🙂

Ako prvé by sme však chceli spomenúť, že trieda 1.C(bilingválna) sa bude do olympiády zapájať ako 2. stupeň (vzhľadom na 5-ročný program štúdia). Rozhodli sme sa tak preto, aby bol aj na 2. aj na 3. stupni vyvážený počet tried a zároveň dúfame, že pre triedy 2. stupňa bude účasť v olympiáde zaujímavejšia a konkurencia podobná ako na 3. stupni.

A teraz sa už vrhnime na spomínané novinky:

Maskérska improvizácia + módna prehliadka

Keďže vizáž a odev sa bezpochyby dopĺňajú, rozhodli sme sa tieto dve disciplíny zlúčiť do jednej improvizácie. Na mieste dostanete na výber niekoľko tém, na základe jednej z nich potom vytvoríte ako make up, tak aj outfit. Hodnotiť sa teda bude model ako celok.

Divadlo + divadelná improvizácia

V novej disciplíne divadlo sme sa rozhodli skombinovať prvky divadelnej improvizácie ako aj pôvodného konceptu divadla. Na výber dostanete niekoľko vopred zadaných tém, z ktorých si jednu vyberiete a nacvičíte divadlo. Hodnotiť sa teda bude aj vystihnutie danej témy.

Author:

Pridaj komentár